środa, 13 maja 2009
Sukienka Komersowa :-)
Ciekawe...
Gadu-Gadu
Jeżeli chcecie, żebym coś zmieniła w blogu macie pomysły co zrobić, żeby był lepszy,
napiszcie do mnie na GG ;-) Numer to 3254647 ;-)
napiszcie do mnie na GG ;-) Numer to 3254647 ;-)
Hot Buys nie dla SuperStar!
Re Style!- Zagadka rozwiązana.

Części ubrań, o których pisano na wielu blogach, wreszcie udało mi się rozgryźć. To nowa seria DIY-Zrób to sam. Wcześniej widziałyśmy ten sklep w minishopie, teraz po prostu przybędzie tam rzeczy. Jeżeli ma się bujną wyobraźnię można tam wyczarować cuda :-) Podobno DIY zostanie też otwarty w StarPlaza, ale tego już nie mogę potwierdzić 100%-owo :-)
P.S. Przepraszam, że obrazy nie są pierwszej jakosci ,ale jestem początkująca :-)
Subskrybuj:
Posty (Atom)





