środa, 13 maja 2009

Kolejne Nowości :-)

Sukienka Komersowa :-)


Niedawno kupiłam sukienkę na komers (28 maj :-)) i wolą inspiracji zaprojektowałam bardzo podobną na stardollu :-) Podoba się :-p ?

P.S. Już 29 będę fotki ;-)

Ciekawe...



Ceny w DIY Boutique wydają się być niskie. No właśnie, wydają się....
Na ta sukienkę (nie za ładna, ale to w ramach eksperymentu :-)) wydałam 28 SD !
Nie lepiej kupić jakąś ładniejszą, gotową i tańszą?

DIY Już w StarPlaza!


Oczywiście dla SuperStar....

Gadu-Gadu

Jeżeli chcecie, żebym coś zmieniła w blogu macie pomysły co zrobić, żeby był lepszy,
napiszcie do mnie na GG ;-) Numer to 3254647 ;-)

Moje projekty :-)




To moje najnowsze projekty :-)
Co o nich myślicie ;-) ??

Hot Buys nie dla SuperStar!



Już od wczoraj hot buys'owa bransoletka nadal jest nie tylko dla SS.
Na dodatek jest tania (w porównaniu do innych hot buys'ów), bo tylko 4 sd.
Ciekawe czy to kolejny błąd, czy działanie zamierzone.
Ja już ją oczywiście mam :-)

Re Style!- Zagadka rozwiązana.






Części ubrań, o których pisano na wielu blogach, wreszcie udało mi się rozgryźć. To nowa seria DIY-Zrób to sam. Wcześniej widziałyśmy ten sklep w minishopie, teraz po prostu przybędzie tam rzeczy. Jeżeli ma się bujną wyobraźnię można tam wyczarować cuda :-) Podobno DIY zostanie też otwarty w StarPlaza, ale tego już nie mogę potwierdzić 100%-owo :-)

P.S. Przepraszam, że obrazy nie są pierwszej jakosci ,ale jestem początkująca :-)