
Części ubrań, o których pisano na wielu blogach, wreszcie udało mi się rozgryźć. To nowa seria DIY-Zrób to sam. Wcześniej widziałyśmy ten sklep w minishopie, teraz po prostu przybędzie tam rzeczy. Jeżeli ma się bujną wyobraźnię można tam wyczarować cuda :-) Podobno DIY zostanie też otwarty w StarPlaza, ale tego już nie mogę potwierdzić 100%-owo :-)
P.S. Przepraszam, że obrazy nie są pierwszej jakosci ,ale jestem początkująca :-)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz