sobota, 9 maja 2009

Czyżby błyszczyk?



Doczekałyśmy się wreszcie błyszczyka ;)

Witam i Przepraszam ;-)

Witam Was na moim nowym blogu o stardoll'u!
Będziecie mogli znaleźć na nim spoilery, nowości, darmówki, czy konkursy ;-)




P.S.

Miał być to Magazyn o Stardoll'u, ale plany zostały anulowane.
Przepraszam wszystkich, którym trułam o materiały ;-(