skip to main
|
skip to sidebar
Stardoll'owy świat ;-)
środa, 13 maja 2009
Ciekawe...
Ceny w DIY Boutique wydają się być niskie. No właśnie, wydają się....
Na ta sukienkę (nie za ładna, ale to w ramach eksperymentu :-)) wydałam 28 SD !
Nie lepiej kupić jakąś ładniejszą, gotową i tańszą?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Kogo uważasz za najfajniejszą osobę na stardoll'u?
1996Agunia5
Visit my Stardoll Suite
Visit my Stardoll Suite
Warto odwiedzić :-)
Wirginka
Gabisia9
HarajukugirlPL
1996Agunia5
Obserwatorzy
Archiwum bloga
maj 17
(1)
maj 15
(1)
maj 14
(3)
maj 13
(8)
maj 09
(2)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz