środa, 13 maja 2009

Ciekawe...



Ceny w DIY Boutique wydają się być niskie. No właśnie, wydają się....
Na ta sukienkę (nie za ładna, ale to w ramach eksperymentu :-)) wydałam 28 SD !
Nie lepiej kupić jakąś ładniejszą, gotową i tańszą?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz