skip to main
|
skip to sidebar
Stardoll'owy świat ;-)
środa, 13 maja 2009
Sukienka Komersowa :-)
Niedawno kupiłam sukienkę na komers (28 maj :-)) i wolą inspiracji zaprojektowałam bardzo podobną na stardollu :-) Podoba się :-p ?
P.S. Już 29 będę fotki ;-)
1 komentarz:
tunia.
13 maja 2009 07:26
Fajna
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Kogo uważasz za najfajniejszą osobę na stardoll'u?
1996Agunia5
Visit my Stardoll Suite
Visit my Stardoll Suite
Warto odwiedzić :-)
Wirginka
Gabisia9
HarajukugirlPL
1996Agunia5
Obserwatorzy
Archiwum bloga
maj 17
(1)
maj 15
(1)
maj 14
(3)
maj 13
(8)
maj 09
(2)
Fajna
OdpowiedzUsuń