skip to main
|
skip to sidebar
Stardoll'owy świat ;-)
czwartek, 14 maja 2009
Nowa sukienka :-)
Nowa sukienka :-)
Mi się nawet podoba ;-)
Nie wiem tylko czy będzie za doładowanie, czy to za jakiś konkurs.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Kogo uważasz za najfajniejszą osobę na stardoll'u?
1996Agunia5
Visit my Stardoll Suite
Visit my Stardoll Suite
Warto odwiedzić :-)
Wirginka
Gabisia9
HarajukugirlPL
1996Agunia5
Obserwatorzy
Archiwum bloga
maj 17
(1)
maj 15
(1)
maj 14
(3)
maj 13
(8)
maj 09
(2)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz